Zakrývací plachty

Zakrývací plachty jsou ideálním řešením v případě potřeby zakrytí dřeva, bazénů, stavebního materiálu, pískovišť a mnoha dalších předmětů. Kvalitní a odolný kašírovaný polyetylen použitý na výrobu nabízených krycích plachet zaručí ochranu před nepříznivými povětrnostními vlivy, přímým sluncem a mrazem. Má tepelnou stálost od -40 °C do 60 °C. Samozřejmostí našich zakrývacích plachet je nepromokavost materiálu zajišťující vysokou odolnost před deštěm.

Po obvodu krycích plachet jsou umístěna kovová oka pro snadnou manipulaci a upevnění. Pro větší odolnost je navíc materiál v okrajích s kovovými oky zdvojen, díky čemuž nemusí mít zákazník při zacházení s plachtou obavy z případného poškození. Plachty s oky dodáváme v různých velikostech a nemáme problém vyrobit plachtu na míru dle individuálního přání zákazníka.

Zakrývací plachty s oky dodáváme v modrém, zeleném a v některých variantách též bílém a čirém (průsvitném) barevném provedení.

button-nabidka-na-miru

button-ghost-prejit-na-eshop1

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení