Vyrobíme vám jakoukoliv plachtu na přání v gramáži 200 g/m2, v modré, zelené, bílé, světle šedé i čiré (transparentní) barvě do 10 dní od objednání

Zakrývací plachta průměr 3 m

Kód: 189/MOD
Neohodnoceno
432 Kč 357,02 Kč bez DPH

Zvolte variantu


Kruhová krycí plachta dokonale ochrání majetek před nepříznivými vlivy počasí. Zakrývací plachta vydrží vysoké teploty až do 60 °C, ale zvládne i mráz do -40 °C. Plachta chrání před slunečním zářením i deštěm a odolává kyselinám i alkáliím.

Detailní informace

barva: Modrá, gramáž: 200 g/m2
Skladem | 189/MOD
432 Kč
357,02 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Kruhová zakrývací plachta je vynikajícím produktem s mnoha praktickými využitími. Je schopna zakrýt prakticky jakýkoliv objekt díky svému bytelnému zdvojenému okraji a kovovým okům umístěným každých 0,5 m délky. Díky těmto vlastnostem lze krycí plachtu snadno upevnit nebo jimi provléct provaz, což zajišťuje rychlé a jednoduché pokrytí daného objektu.

Krycí plachty jsou neocenitelné při zahradního nábytku, vozidel či přívěsných vozíků a bazénů. Jejich využití je rovněž rozšířené na stavebních pracovištích například při zakrývání stavebních materiálů či nářadí. Navíc jsou tyto plachty voděodolné a odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, což zajišťuje dlouhodobou ochranu předmětů, které jsou pod nimi zakryty.

Zakrývací plachta se vyznačuje flexibilitou díky své toleranci rozměrů do -4 % a snadno se přizpůsobí různě velkým objektům. Lze ji jednoduše upravit na požadovanou velikost, čímž poskytuje velkou variabilitu a všestrannost při použití. V případě, že vám nevyhovuje tento typ či rozměr, dokážeme vyrobit plachtu na míru, podle vašich požadavků.

Využití zakrývací plachty je tedy neobyčejně široké a praktické. Pokud hledáte spolehlivý a odolný způsob, jak ochránit své věci před nepříznivými vlivy počasí, zakrývací plachta je skutečně správnou volbou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kruhové krycí plachty
Barva: modrá
Gramáž: 200 g/m2