Vyrobíme vám jakoukoliv plachtu na přání v gramáži 200 g/m2, v modré, zelené, bílé, světle šedé i čiré (transparentní) barvě do 10 dní od objednání

Stínící sítě na plot

2 položek celkem
síť role 1,5 x 12 m Plachty Štěpník
Akce Tip
949 Kč

Efektivita stínění až 90%

66
stínící sť role 2 x 12 m
Akce Tip
1 428 Kč –23 %
1 099 Kč

Efektivita stínění až 90%

69

Ochranné sítě na plot jsou výborným pomocníkem pro každého majitele pozemku, který touží po soukromí, ale také i po ochraně proti větru či prachu. Stínící sítě se využívají především na odstínění od sousedů nebo kolemjdoucích. Stínící sítě na plot jsou ale využitelné pro zakrytí nevzhledné části zahrady. Mimo to, můžete tkanou stínící síť použít pro jiné účely v zahradě. Například můžete vašim dětem udělat na zahradě bunkr. Proč zrovna bunkr? Protože maskovací sítě na plot jsou využitelné mnoha způsoby. Pokud však na zahradě máte kompost, pískoviště, skleník či zahradní nábytek a potřebujete je zakrýt, tak aby do nich nezateklo, volte spíše pevnou krycí plachtu.

Zelené sítě na plot jsou vyráběny z polyethylenových vláken a dodají pozemku na přírodním vzhledu. Gramáž 200 g/m2 zajistí dostatečnou hustotu stínící sítě a zároveň zajistí její dlouhou životnost. Stínící sítě jsou stabilizovány proti UV záření, což znamená, že neztratí svou barvu a kvalitu pod vlivem slunečního záření.

Jednou z výhod těchto stínících sítí je také snadné připevnění k plotu pomocí silonové šňůry a tkaných ok. Téměř neprůhledné sítě na plot poskytují až 90% krytí, což je ideální pro ty, kteří se snaží udržet svou zahradu co nejvíce soukromou. Tyto krycí sítě na plot jsou také odolné proti potrhání silou větru a jsou lehké, což znamená, že je může jednoduše připevnit na plot i jedna osoba.

Nejběžnější rozměr stínících sítí na plot je 150 cm, ale pro ty, kteří hledají něco speciálního, je možné vyrobit síť na plot na míru. Díky tomuto řešení se může každý majitel pozemku těšit z dokonalého soukromí a ochrany v zahradě.