Plachty šité na míru do 10ti dnů

Vaše přání jsou naším hnacím motorem. Rádi vyrobíme plachtu na zakázku podle vašich představ. Své požadavky nám můžete kdykoliv zaslat na email: info@peplachty.cz nebo telefonicky: +420 608 381 210. Objednávky přijímáme 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Telefonická domluva je možná vždy během pracovní doby. To znamená od pondělí do pátku v době od 7.30 do 15.30.

Co nabízíme

Potřebujete-li plachtu se specifickými rozměry a úchyty, jsme schopni ji do deseti dnů vyhotovit. Problém nám nedělají ani plachty na zakrytí 1 000 m2. Největší plachta, jakou jsme dosud vyráběli, měla rozměry 20 x 60 m.

Nabízíme výrobu speciálních plachet na bazény, stánky, vozíky, auta, vagony, kontejnery, stroje, zahradní nábytek, palety nebo vlečky. Není problém vyhotovit opláštění na pergoly, závěsy na přehrazování výrobních hal (proti úniku tepla), stínící plachty nebo sítě na ploty. Pokud potřebujete jinou zakrývací plachtu, není problém. Rádi vám zhotovíme jakoukoliv plachtu na míru.

button-kontaktujte-nas2

Skládání hotové plachty, měření plachet na míru a výroba zakrývacích plachet

Materiály

Zakrývací plachty jsou vyrobeny z kašírovaného polyetylenu. Kašírovaný znamená, že je na síťovinu z PVC z obou stran rovnoměrně nanesen polyetylen. Takové plachty dobře snáší vysoké i nízké teploty a stále zůstávají vláčné. 
V základu nabízíme zelené a modré plachty o hmotnosti 150 g/ m2. V hmotnosti 200 g/ m2 dodáváme i plachty bílé i čiré (transparentní). Na úchyty používáme kovová kola.

Způsob dodání

Objednanou plachtu vám dodáme do deseti dnů od objednání. Standardně zasíláme zboží na dobírku. Není problém se domluvit na jiném způsobu doručení.

Stříhání plachet na míru, spojování menších dílů do celé plachty, střihání kruhové plachty