Vyrobíme vám jakoukoliv plachtu na přání v gramáži 200 g/m2, v modré, zelené, bílé, světle šedé i čiré (transparentní) barvě do 10 dní od objednání

Plachty šité na míru do 14 dnů

Pokud potřebujete vyrobit plachtu na zakázku, můžete se na nás kdykoliv s důvěrou obrátit. Objednávky elektronickou formou, například na adrese info@peplachty.cz, přijímáme 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Objednávat a přímo domluvit další podrobnosti ohledně vašeho přání můžete na telefonu +420 608 381 210. Na tomto čísle jsme k zastižení každý všední den od 7.30 do 15.30.

Co nabízíme

Vyrobíme vám jakoukoliv plachtu na přání: na bazény, vozíky, auta, kontejnery, stroje, zahradní nábytek, palety nebo vlečky, ale i opláštění na pergoly, stínící plachty nebo sítě na ploty, závěsy na přehazování výrobních hal (jež zabraňují úniku tepla z budovy) v gramáži 200 g/m2, v modré, zelené, bílé, světle šedé i čiré (transparentní) barvě. Pokud potřebujete jiný typ plachty než z těchto uvedených, lze se s námi na jejím vyrobení domluvit.

Zhotovíme vám jakoukoliv plachtu na míru do 10 dnů od objednání.

Na co se nejčastěji ptáte? Zde naleznete odpovědi.

button-kontaktujte-nas2

Skládání hotové plachty, měření plachet na míru a výroba zakrývacích plachet

Materiály

Pokud jde o užité materiály, naše plachty jsou vyrobeny z kašírovaného polyetylenu. To znamená, že na síťovině z PVC je z obou stran nanesen polyetylen. Díky tomu plachty snadno odolávají vysokým i nízkým teplotám a dlouhodobě si udržují svou pružnost.

Pilířem naší nabídky jsou hotové zelené a modré plachty o hmotnosti 150 g/m². Při hmotnosti 200 g/m² můžete vybírat i z plachet bílých a čirých (transparentních). Na úchyty užíváme kovová oka. Můžete koupit přímo na našem eshopu.

Způsob dodání

Plachtu zhotovenou na zakázku vám dodáme do 10 dnů od objednání. Zboží zasíláme na dobírku, ale pokud si budete přát, můžeme vám plachtu zaslat i jiným způsobem.

Stříhání plachet na míru, spojování menších dílů do celé plachty, střihání kruhové plachty

Plachty ušijeme na míru dle vašich požadavků a zadaných rozměrů z polyetylenové plachtoviny 200g/m2.

Nabízíme plachty na bazény, stánky, vozíky, auta, vagóny, kontejnery, stroje, zahradní nábytek, palety nebo vlečky. Není problém vyhotovit opláštění na pergoly, závěsy na přehrazování výrobních hal (proti úniku tepla), stínící plachty nebo sítě na ploty.