Vyrobíme vám jakoukoliv plachtu na přání v gramáži 200 g/m2, v modré, zelené, bílé, světle šedé i čiré (transparentní) barvě do 10 dní od objednání

Autoplachty

2 položek celkem
Autoplachta v ochranném obalu
Akce Tip
1 350 Kč

Ochranná autoplachta prodlouží výrazně životnost vašeho vozu, zabrání korozi, odření laku i uhnívání gumových částí....

54
Plachta na auto nasazená na vozidle
Tip
1 400 Kč

Ochranná autoplachta prodlouží výrazně životnost vašeho vozu, zabrání korozi, odření laku i uhnívání gumových částí....

57

Vyberte si spolehlivé autoplachty pro vozy, které neparkují v garáži. Plachty na auto zabraňují nečistotám, námraze nebo sněhu, ale také je vhodná autoplachta proti kroupám. Díky lehkému, ale přitom odolnému a pevnému nylonu, ze kterého jsou ochranné plachty na auta vyrobeny, je vůz chráněn i v létě před rozpálením. Nikdo si nepřeje do vozu nastoupit, když je celé rozehřáté. Proto se plachty na auto proti slunci instalují, aby se zmírnilo rozehřátí vozu. Vozidla jsou chráněna také proti mechanickému poškození laku a zpuchření gum. Tím, že jsou plachty na auto nepromokavé, tak to oceníte v období dešťů, kdy auto nebude od bláta či na kapotě nebudou uschlé kapky vody.

Autoplachty jsou fixovány k podběhu vozidla, a proto ji nestrhne ani prudký vítr. U plachet na auto naleznete pro ochranu zrcátek i speciálně přizpůsobené kapsy. Krycí plachtu na osobní auto natáhnete i sundáte během dvou minut. Na výběr jsou autoplachty ze dvou velikostí. Krycí plachty na maláči střední auta. U autoplachet záleží především na typu vozidla a jeho délky. Pokud zjistíte, že námi nabízené plachty na auto nejsou pro váš vůz vhodné, můžeme vám vyrobit i autoplachtu na míru. Také můžete vybrat pevnou plachtu s oky, se kterou auto též přikryjete a ochráníte před nepříznivými vlivy.