Příprava auta na zimu

V naší nabídce najdete i plachty na auto, které jsou vhodné k ochraně vašeho automobilu jak v zimě, tak i v létě. Autoplachty vyrábíme tak, aby zakryly vždy celé auto. Jedině tak jej můžete před nepřízní počasí, ale i před prachem, smogem či před slunečními paprsky chránit po celý rok.

V horkém létě autoplachta zabrání přehřátí karosérie i interiéru vozidla. V zimě vás nemůže zas­kočit žádný sníh ani námraza. Ráno jednoduše sundáte plachtu a vyjedete s čistým autem.

auto_pod_plachtou

Plachty na auto jsou vyrobeny z kvalitní nylonové tkaniny, nevyrábějí se ale na konkrétní typy vozidel. Před výběrem autoplachty si zjistěte rozměry svého auta a pořiďte si nejbližší větší rozměr autoplachty. Použití plachty je velmi jednoduché. Stačí ji přehodit přes střechu, podhrnout přes před­ní a zadní část vozu a upevnit středovým popruhem. Přední a zad­ní část autoplachty je opatřena pružnou gumou, která se dobře podhrne pod karosérii. Povrch plachty je opatřen hliníkovým nástřikem, který odráží sluneční paprsky a tím chrání hlavně vnitřek auta proti přehřátí.

V případě vašich dotazů nás kontaktujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení