Autoplachta Small - Malá

Kód: 54
Akce Tip
Neohodnoceno
1 350 Kč 1 115,70 Kč bez DPH
Skladem

Ochranná autoplachta prodlouží výrazně životnost vašeho vozu, zabrání korozi, odření laku i uhnívání gumových částí. Ve slunném počasí zabrání přehřívání interiéru vozu. Autoplachta Small - Malá je vhodná pro typy automobilů o délce cca 3,6 až 4,1 m .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plachtu snadno natáhnete a díky upevnění na gumu zepředu i zezadu máte jistotu, že z auta nesklouzne. Na předku plachty najdete i dvě kapsy na postranní zrcátka, které je ochrání před ušpiněním a usnadní správné nasazení plachty.

Naše autoplachty jsou vyrobeny z velice pevného nylonu, který je však velmi lehký. Díky tomu plachtu snadno složité do malé brašny, kterou vám dodáme k vaší objednávce zdarma. Nemusíte mít strach, že se při upevňování plachty ušpiníte, stačí ji pouze přehrnout přes okraje auta a plachta drží.

100% ochrana před UV zářením. Odolný materiál plachty vydrží roky bez změny tvaru. Vyberte si plachtu přímo pro váš vůz, abyste měli jistotu, že bude dobře sedět. Dvě základní velikosti snadno „navléknete“ na každý typ auta.

Dodáváme autoplachty pouze v barvě stříbrné pro typy automobilů o délce cca 3,6 až 4,1 m (Škoda 105-120, Favorit, Felicia, Citroen Saxo, Ford Fiesta, Mazda 121, Opel Corsa, Peugeot 106, Hyunday Accent apod.)