Vyrobíme vám jakoukoliv plachtu na přání v gramáži 200 g/m2, v modré, zelené, bílé, světle šedé i čiré (transparentní) barvě do 10 dní od objednání

Autoplachta pro malé vozy 3,6 - 4,1 metrů

Kód: 54
Akce Tip
Neohodnoceno
1 350 Kč 1 115,70 Kč bez DPH
Skladem

Ochranná autoplachta prodlouží výrazně životnost vašeho vozu, zabrání korozi, odření laku i uhnívání gumových částí. Ve slunném počasí zabrání přehřívání interiéru vozu. Autoplachta Small - Malá je vhodná pro typy automobilů o délce cca 3,6 až 4,1 m .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plachtu na auto snadno natáhnete a díky upevnění na gumu zepředu i zezadu máte jistotu, že z auta nesklouzne. Na předku autoplachty najdete i dvě kapsy na postranní zrcátka, které je ochrání před ušpiněním a usnadní správné nasazení plachty na auto.

Naše plachty na auta jsou vyrobeny z velice pevného nylonu, který je však velmi lehký. Díky tomu autoplachtu snadno složíte do malé brašny, kterou ZDARMA dodáme k vaší objednávce. Nemusíte mít strach, že se při upevňování autoplachty ušpiníte. Stačí, když autoplachtu pouze přehrnete přes okraje vozu a plachta už bude držet.

Plachty na auto zajistí 100% ochranu před UV zářením. Autoplachty a jejich tvar vydrží roky beze změny, díky jejich odolnému materiálu. Vyberte si plachtu na auto přímo pro váš vůz, abyste měli jistotu, že bude dobře sedět. V nabídce máme dvě základní velikosti autoplachet, které snadno navléknete na každý typ auta.

Autoplachta je dodávávána ve stříbrné barvě a pro typy automobilů o délce cca 3,6 až 4,1 m (Škoda 105-120, Favorit, Felicia, Citroen Saxo, Ford Fiesta, Mazda 121, Opel Corsa, Peugeot 106, Hyundai Accent apod.). I pro novější typy vozidel je autoplachta vhodná. Ujistěte se, že váš vůz je ve zmíněných délkách, případně pořiďte větší plachtu na auto, která je též v naší nabídce. Zajistěte si bezproblémovou ochranu vozu s autoplachtou. Plachtu na auto proti zimě a mrazu si oblíbíte.