Vyrobíme vám jakoukoliv plachtu na přání v gramáži 200 g/m2, v modré, zelené, bílé, světle šedé i čiré (transparentní) barvě do 10 dní od objednání

Autoplachta pro střední a velké vozy 4,1 - 4,5 metrů

Kód: 57
Tip
Neohodnoceno
1 400 Kč 1 157,02 Kč bez DPH
Skladem

Ochranná autoplachta prodlouží výrazně životnost vašeho vozu, zabrání korozi, odření laku i uhnívání gumových částí. Ve slunném počasí zabrání přehřívání interiéru vozu. Autoplachta Medium - Střední je vhodná pro typy automobilů o délce cca 4,1 až 4,5 m .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plachtu na auto snadno natáhnete a díky upevnění na gumu zepředu i zezadu máte jistotu, že z auta nesklouzne. Na předku autoplachty najdete i dvě kapsy na postranní zrcátka, které je ochrání před ušpiněním a usnadní správné nasazení plachty na auto.

Naše autoplachty jsou vyrobeny z velice pevného nylonu, který je však velmi lehký. Díky tomu plachtu na auto snadno složíte do malé brašny, kterou vám dodáme k vaší objednávce zdarma. Nemusíte mít strach, že se při upevňování autoplachty ušpiníte, stačí ji pouze přehrnout přes okraje auta a autoplachta drží.

Plachty na auto proti slunci vás 100% ochrání před UV zářením. Odolný materiál autoplachty vydrží roky bez změny tvaru. Vyberte si autoplachtu přímo pro váš vůz, abyste měli jistotu, že bude dobře sedět. Dvě základní velikosti autoplachet snadno navléknete na každý typ auta. Pokud vlastníte spíše menší vůz, podívejte se na autoplachtu pro malé vozy, zdali bude pro vás vhodnější.

Autoplachta je pouze v barvě stříbrné a je vhodná pro typy automobilů o délce cca 4,1 až 4,5 m (Forman, Felicia Combi, Octavia, Seat Toledo, Hyundai Lantra a Sonata, Kia Sephia, VW Passat, Peugeot 406, Daewoo Lanos a Mubira, Nisan Almera, Ford Mondeo a Escort, Renault Laguna, Opel Astra a Vectra apod.). Je zde zmíněný i váš vůz? Pořiďte si tedy plachtu na auto na zimu a proti nepříznivému počasí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoplachty
Rozměr: Střední
Barva: Stříbrná
Gramáž: