Stínící sítě na ploty

Stínící sítě na plot zajistí vašemu pozemku soukromí, ochrání ho před větrem a prachem z ulice a poskytnou mu až 90% stínivost. Snadná manipulace a zároveň stabilní ukotvení stínících sítí na plot je zajištěna přichycením pomocí pevné silonové šňůry upevněné v perforaci, která je na delších stranách po 5 cm. Kratší strany můžeme olemovat a narazit kovová oka za příplatek.

Stínící sítě na plot jsou vyráběné z polyetylenu a jsou proto vodopropustné, což je činí populárními například pro zakrytí dětských pískovišť, kde je písek třeba mokřit, ale zároveň jej uchránit před působením psů a koček. Polyetylen je materiál oblíbený zejména pro spojení lehkosti, odolnosti a dlouhé životnosti a sítě jsou proto schopné zachovat si dlouhodobě barvu a tvar i při vnějším nepříznivém působení.

Zelená khaki barva stínících sítí působí přirozeně a nabízí tak variantu přírodního vzhledu i k dočasnému zastínění plotu v případech, kdy vám ještě dostatečně nenarostl živý plot. Sítě je také možné využít pro zakrytí tenisových kurtů a dalších sportovišť.

button-nabidka-na-miru

button-ghost-prejit-na-eshop1

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení