Stínící sítě na ploty

Stínící sítě na plot zajistí vašemu pozemku soukromí, ochrání ho před větrem a prachem z ulice a poskytnou mu až 90% stínivost. Snadná manipulace a zároveň stabilní ukotvení stínících sítí na plot je zajištěna přichycením pomocí pevné silonové šňůry upevněné v perforaci, která je na delších stranách po 5 cm. Kratší strany můžeme olemovat a narazit kovová oka za příplatek.

Stínící sítě na plot jsou vyráběné z polyetylenu a jsou proto vodopropustné, což je činí populárními například pro zakrytí dětských pískovišť, kde je písek třeba mokřit, ale zároveň jej uchránit před působením psů a koček. Polyetylen je materiál oblíbený zejména pro spojení lehkosti, odolnosti a dlouhé životnosti a sítě jsou proto schopné zachovat si dlouhodobě barvu a tvar i při vnějším nepříznivém působení.

Zelená khaki barva stínících sítí působí přirozeně a nabízí tak variantu přírodního vzhledu i k dočasnému zastínění plotu v případech, kdy vám ještě dostatečně nenarostl živý plot. Sítě je také možné využít pro zakrytí tenisových kurtů a dalších sportovišť.

button-nabidka-na-miru

button-ghost-prejit-na-eshop1