Zastiňující sítě - široké možnosti využití - blog

Stínící sítě se používají na ploty k vytvoření soukromí nebo k ochraně sportovišť a to především tenisových kurtů. Mají kromě zastínění a vytvoření soukromí na zahradě u domu i další skvělou vlastnost, kterou je ochrana před škodlivým UV zářením. Stínivost dosahuje až 90 %, což je dáno použitím nejkvalitnějších PE vláken zelené barvy. Zelená barva je uklidňující pro lidský zrak a navíc dokáže splynout s okolní přírodou. Upevňování sítě na plot je jednoduché díky silonovým šňůrám, které se provlékají utkanými oky po okrajích. Ukotvení sítě je tak velice spolehlivé a odolné i vůči silnému větru. Hmotnost standardní zelené textilní sítě je cca 200 g/m2 a rozměry si zákazník může určit sám.

Široké možnosti použití

Podle konkrétních požadavků výrobce přizpůsobí i další vlastnosti textilie či plachty. Jsme schopni vyrobit jakýkoliv i atypický rozměr tkaniny, clony či plachty. K okamžitému odběru ze skladů jsou sítě o výšce 1,5 a 2 metry a délce 12 metrů a na požádání mohou být opatřeny kovovými oky.

Kromě plotů na zahradách a ve sportovních areálech mají stínící sítě i další využití. Jelikož jsou pevné, lze je použít jako plachty k zakrytí zahradních přístřešků, pergol či stání pro auta. Jsou také barevně stálé a vzhledově atraktivní.

plachta-na-drivi

Díky mimořádným vlastnostem stínících sítí, které se vyznačují pevností, ale přitom propouštějí vodu, se velice hodí na zakrývání dětských pískovišť. Díky dešti není písek sypký a bábovičky dětem lépe drží. Ovšem hlavním smyslem je ochrana pískoviště před pejsky, kočkami či jinými domácími mazlíčky, kteří by mohli písek znehodnotit svými výkaly. 


Součástí dodávky stínící sítě, nebo i zvlášť jsou silonové šňůry o průměru 4 mm, plastové úchyty, pružné gumy apod. Podle požadavku zákazníka firma může zhotovit různé tvary krytů, s kovovými oky dokola, tunýlky apod. Pokud si budete přát zaslat barevný vzorek k posouzení vlastností a barvy, stačí firmu kontaktovat telefonicky či e-mailem a příslušný vzorek obdržíte ZDARMA.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení