Vagónové plachty? Zvolte rozměry a barvy a nechte si je vyrobit na míru

Nákladní vagóny lze zakrýt vagónovou plachtou

Na našem e-shopu najdete nejen zakrývací plachty, ale i stínící sítě na ploty a autoplachty. Nechybí ani speciální vagónové plachty.

Jak už název napovídá, tento druh krycích plachet slouží hlavně na zakrytí vagónů. Využijete jej ale i v případě, že potřebujete přikrýt otevřený kontejner, valník nebo vozík.  

Plachta podle vašeho přání

Vagónové plachty jsou vyráběny na míru přesně podle vašeho přání. Zvolit si můžete nejen tvar a rozměry, ale také barvu plachty. Při výrobě dbáme na kvalitu zpracování a snažíme se, aby byl výsledný produkt co nejvíce přizpůsobený všem vašim požadavkům.

Výhody plachty na vagóny

Vhodná vagónová plachta poskytne nákladním vlakovým vagónům spolehlivou ochranu před deštěm a působením UV záření a dalších nepříznivých vlivů. Aby plachtu neodnesl vítr, disponuje sofistikovaným a spolehlivým systémem ukotvení. Protože se s ním snadno manipuluje, je upevnění plachty na vagón opravdu jednoduché. Zvládne jej tedy každý.

Plachty jsou vyrobené z kvalitního kašírovaného polyethylenu 200 g/m2. Tento materiál není těžký ani pogumovaný a má hned několik skvělých vlastností. Patří mezi ně pevnost, odolnost v tahu a tvarová stálost, která zůstává zachována navzdory působení vysokých i nízkých teplot. Kašírovaný polyethylen nepodléhá stárnutí ani v případě, že je dlouhodobě vystavený UV záření. Díky tomu materiál vyniká dlouhou životností, a tak je koupě plachty, která je z něj vyrobená, investicí, jež se rozhodně vyplatí.

Cena za vagónové plachty

Cena za vagónovou plachtu vyrobenou na míru se pohybuje v rozmezí od 6000 Kč do 10000 Kč. K necenění potřebujeme znát nejen rozměry plachty, ale také rozmístění uchycovacích prostředků. Poté, co nám tyto informace sdělíte, pro vás připravíme přesnou cenovou nabídku.