Praktické využití plachet a sítí

Jak soukromníci, tak různé firmy potřebují zakrývací plachty k nejrůznějším účelům. Ať je to zakrytí palivového dřeva nebo auta u domu či chalupy, strojů a materiálu na dvoře průmyslových podniků, nebo velkých rozměrů, jako je náklad na železničním vagónu či nedokončená střecha na rozestavěném domě.


Zakrývací plachty jsou různých rozměrů, od malých plachet k zakrytí automobilu až po velké plachty, kterými lze zakrýt i tenisový kurt. Jakékoliv plachty typizovaných rozměrů, ale i zhotovené na zakázku podle dispozic zákazníků, vyrábí a dodává společnost Plachty Štěpáník, která vyrábí a dodává na trh zakrývací plachty z tkaného polyetylenu, které jsou pevné a nepromokavé. Mají bytelný zdvojený okraj s kovovými oky, takže se snadno upevní provlečením provazu a stažením kolem stroje, auta nebo stohu sena.

tvorba_nadrozmerne_plachty

Široký výběr stínících sítí

K přednostem firmy Plachty Štěpáník, která působí již 20 let, patří zejména spolehlivost, profesionalita a kvalita. Její sortiment tvoří zakrývací plachty, dále stínící sítě, ale rovněž reflexní vesty a další produkty. 
V posledních letech se staly velice žádaným artiklem stínící sítě na ploty. Jsou vhodné na ploty u rodinných domů, neboť jejich pomocí si můžete vytvořit dokonalé soukromí na své zahradě. Stínící sítě větších rozměrů se také používají k zakrývání plotů kolem tenisových kurtů a jiných sportovišť. Přirozená zelená barva sítí příjemně splývá s okolní zelení a navíc chrání před UV zářením. Stínivost dosahuje 90% a kromě toho plní stínící sítě i další praktické účely, a to že jednak oddělují jednotlivé hrací plochy, a jednak vytvářejí zábranu před větrem a navátím spadaného listí a drobných větviček se stromů.

Sítě jsou díky kvalitním PE vláknům velice odolné, přitom je s nimi snadná manipulace. K pletivovému plotu se pevně přichytí pomocí silonové šňůry, takže nehrozí jejich poškození ani při prudkém větru. Je tedy s nimi i snadná manipulace. 
Stínící sítě lze použít i na jiné účely, než jsou sportoviště nebo ploty. Mohou se přizpůsobit k zakrývání skleníků, zahradních přístřešků nebo dětských pískovišť. Do písku se tak nedostanou psi a kočky a navíc je plachta vodě propustná, takže se dětem z písku dobře tvoří bábovičky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení