Jak zastínit pergolu? Praktickým a levným řešením je krycí plachta

pergola-pod-plachtou

Pergola je nejen ozdobou zahrady, ale také místem, kde můžete s rodinou a přáteli zažívat pohodové a veselé chvíle.

Trávíte svůj čas v pergole rádi a nechcete se jej vzdát ani v případě nepříznivého počasí? Zvažte zastřešení pergoly pomocí kvalitní plachty na pergoly.  

Proč zvolit plachtu na pergolu?

Krycí plachty na zahradní pergoly vynikají praktičností, cenovou dostupností, odolností a dlouhou životností. Kromě toho, že s nimi lze snadno manipulovat, je plusem i jejich snadná údržba. Plachtu stačí jednoduše otřít navlhčeným hadříkem.

Vysokofrekvenční svařování, kterým jsou tyto plachty spojovány, zajišťuje kvalitu a mimořádnou pevnost jednotlivých spojů. Ty jsou prakticky neviditelné, takže nenarušují estetický vzhled plachty. Další jejich skvělou vlastností je voděodolnost, a tak se nemusíte bát, že vám dovnitř pergoly naprší.

Možnosti zastřešení pergoly

Existuje vícero způsobů zastřešení pergoly. Jedním z nich je úplné opláštění pergoly, které má hned několik výhod, z nich je nejpraktičtější zateplení prostoru. V případě vnitřního vytápění tak může být teplota uvnitř pergoly až o 20 stupňů vyšší než venku, díky čemuž v ní lze trávit i chladné podzimní večery. V zimě zas pergola poslouží na uskladnění zahradního nábytku a pracovních pomůcek. Další možností je částečně uzavřená nebo otevřená varianta.

Pokud se rozhodnete pro otevřenou variantu, můžete pomocí stínící plachty na pergolu vytvořit místo, kde budete chráněni před slunečným zářením i občasnými letními deštíky.

Plachty jsou dostupné v různých rozměrech a tvarech. Má vaše pergola atypickou velikost nebo vám z nějakých důvodů nevyhovují plachty z klasické nabídky? Nechte si vyrobit krycí plachtu na míru!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení