Stínící sítě na ploty – efektivní ochrana a více soukromí

Nově vznikající zástavby rodinných nebo bytových domů se potýkají s nepříjemnými důsledky zabydlování volných ploch. Patří mezi ně i nedostatečné množství vzrostlých stromů či zeleně, které poskytují přirozený stín. Dalším negativem bývá i maximální využití volné plochy pro zahrady a omezení soukromí jednotlivých parcel. Účinnou a zároveň finančně nenáročnou pomocí jsou stínící sítě na ploty. Velmi jednoduchou instalací zajistíte míru soukromí pro svou rodinu a zároveň přidáte plochy, které vás uchrání před silným sluncem.


Nenápadná a účinná


Stínící sítě jsou vyráběny z nejkvalitnějších PE vláken v gramáži 200 g/m2 - v zelené barvě. Tato barva opticky neruší okolí, snadno splyne v nenápadnou plochu a dobře se kombinuje s jakoukoli barvou okolních domů.

Instalace je velmi jednoduchá, utkaná oka po okrajích sítě přichytíte silonovou šňůrou přímo na konstrukci plotu. V případě potřeby je možné síť rychle a bez poškození odstranit. Kotvení je přitom dostatečně pevné, síť odolává změnám počasí i silnému větru. Tkaná drobná očka v celé ploše materiálu zajišťují volné proudění větru, síť nefunguje jako plachta. Nemusíte se tedy bát, že by v případě silného větru poškodila plot.

stinici_sit_na_ploty


Efektivita stínění až 90%


Sítě dokonale zachytávají sluneční svit. Pomohou vám na zahradě vytvořit plochy s příjemným stínem. Zároveň vás chrání před nechtěnými zraky kolemjdoucích nebo sousedů. Zelená ochrana působí esteticky z obou stran plotu.


Stínící sítě z PE mají vysokou odolnost vůči teplotám. Mohou být vystavené celoročně, odolávají vodě, sněhu i mrazu. Použitá zelená barva je stálá, působením UV záření nemění intenzitu. Okraje se netrhají ani netřepí.


Levná a rychlá pomoc


Vlastnosti a rozměry sítě přizpůsobíme vašim potřebám. Podle přesného zaměření vyrobíme stínící stěnu na míru. Sítí můžete chránit exponovanou část plotu vůči rušné ulici nebo sousední parcele. Využití ale najde i jako ochrana poblíž bazénu, skleníku, zahradního přístřešku nebo pískoviště. PE sítě jsou vysoce odolné a nabízí univerzální využití.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení