Vyrobíme vám jakoukoliv plachtu na přání v gramáži 200 g/m2, v modré, zelené, bílé, světle šedé i čiré (transparentní) barvě do 10 dní od objednání

Stínící sítě na ploty – efektivní ochrana a více soukromí

Nově vznikající zástavby rodinných nebo bytových domů se potýkají s nepříjemnými důsledky zabydlování volných ploch. Patří mezi ně i nedostatečné množství vzrostlých stromů či zeleně, které poskytují přirozený stín. Dalším negativem bývá i maximální využití volné plochy pro zahrady a omezení soukromí jednotlivých parcel. Účinnou a zároveň finančně nenáročnou pomocí jsou stínící sítě na ploty. Velmi jednoduchou instalací zajistíte míru soukromí pro svou rodinu a zároveň přidáte plochy, které vás uchrání před silným sluncem.


Nenápadná a účinná


Stínící sítě jsou vyráběny z nejkvalitnějších PE vláken v gramáži 200 g/m2 - v zelené barvě. Tato barva opticky neruší okolí, snadno splyne v nenápadnou plochu a dobře se kombinuje s jakoukoli barvou okolních domů.

Instalace je velmi jednoduchá, utkaná oka po okrajích sítě přichytíte silonovou šňůrou přímo na konstrukci plotu. V případě potřeby je možné síť rychle a bez poškození odstranit. Kotvení je přitom dostatečně pevné, síť odolává změnám počasí i silnému větru. Tkaná drobná očka v celé ploše materiálu zajišťují volné proudění větru, síť nefunguje jako plachta. Nemusíte se tedy bát, že by v případě silného větru poškodila plot.

stinici_sit_na_ploty


Efektivita stínění až 90%


Sítě dokonale zachytávají sluneční svit. Pomohou vám na zahradě vytvořit plochy s příjemným stínem. Zároveň vás chrání před nechtěnými zraky kolemjdoucích nebo sousedů. Zelená ochrana působí esteticky z obou stran plotu.


Stínící sítě mají vysokou odolnost vůči teplotám. Mohou být vystavené celoročně, odolávají vodě, sněhu i mrazu. Použitá zelená barva je stálá, působením UV záření nemění intenzitu. Okraje se netrhají ani netřepí.


Levná a rychlá pomoc


Vlastnosti a rozměry sítě přizpůsobíme vašim potřebám. Podle přesného zaměření vyrobíme stínící stěnu na míru. Sítí můžete chránit exponovanou část plotu vůči rušné ulici nebo sousední parcele. Využití ale najde i jako ochrana poblíž bazénu, skleníku, zahradního přístřešku nebo pískoviště. PE sítě jsou vysoce odolné a nabízí univerzální využití.