Úvodní stránka » Články

Články

 

Efektivní ochrana - více soukromí

Nově vznikající zástavby rodinných nebo bytových domů se potýkají s nepříjemnými důsledky zabydlování volných ploch. Patří mezi ně i nedostatečné množství vzrostlých stromů či zeleně, které poskytují přirozený stín. 

Celý článek »

PE plachty zakryjí, uskladní, zazimují

PE plachty jsou velmi oblíbenou pomůckou pro zakrývání a uskladnění materiálu. Otopové dřevo nebo stavební materiál můžete bez obav o poškození vlhkostí nebo jinými vlivy uložit přímo venku na zahradě. PE plachta materiál dobře zafixuje a ochrání.

Celý článek »

REFLEXNÍ VESTA - POVINNÁ VÝBAVA KAŽDÉHO ŘIDIČE

Zákon definuje povinnou výbavu vozidla, mezi potřebné položky uvádí i reflexní vestu. Tento bezpečnostní prvek patří mezi důležité doplňky zcela právem.

Celý článek »

Plachty pro dům i zahradu

PE plachty jsou univerzálním pomocníkem a snadno najdou při práci na zahradě uplatnění po celý rok. Velká výhoda plachet je již v samotném výrobním materiálu. Polyetylen je velmi pevný plast, který odolává vodě i mechanickému zatížení.

Celý článek »

Kreativní využití stínících sítí

Stínící sítě na ploty nabízejí snadnou a jednoduchou ochranu soukromí, poskytují stín a jistou měrou i závětří. Časté využití tak nachází u rodinných domků v husté zástavbě, na hřištích a sportovištích, ale jejich využití je opravdu široké a záleží jen na vašem nápadu či potřebách.

Celý článek »

Pohotová ochrana vašeho vozu

Autoplachty jsou vyráběny ze 100% nylonu, tedy materiálu, který vyniká pevností a odolností vůči vodě a UV záření. Velmi dobře snáší dlouhodobou zátěž ve střídání teplot. Velmi mrazivé i velmi vysoké teploty nemění vlastnosti materiálu. Nylon je tvarově i barevně stálý. Velkou výhodou je nízká hmotnost materiálu. Vyrobenou plachtu snadno uskladníte, nezabírá velký prostor a dobře se s ní manipuluje.
Celý článek »

Jak využít zakrývací plachtu na zahradě

Dělící stěna, variabilní krycí plocha, efektní lehké zastřešení, a mnoho dalších možností nabízí PE sítě nebo plachty. PE plachty jsou relativně velmi levným a dostupným materiálem. 
Celý článek »

Druhy stínících sítí ...

Užívání stínících sítí představuje praktický způsob, jak ochránit své soukromí před nežádoucími pohledy kolemjdoucích. Stínící sítě ovšem lze použít i pro mnoho dalších účelů (např. ochrana před sluncem). Jen je nutné vybrat ten správný typ stínící sítě. Věříme, že tento článek vám v tom pomůže.
Celý článek »

Zazimování venkovního majetku

Zimní nevlídné počasí má negativní vliv na celou řadu běžně užívaných materiálů. Některé věci můžeme na zimu přenést do vnitřních prostorů. Některé věci jsou však na to příliš těžké, příliš objemné či napevno umístěné. A tak je musíme nechat přes zimu na místě a ochránit je překrytím zakrývacími plachtami.
Celý článek »

Jak nejlépe natáhnout stínící síť na plot?

Se stínícími sítěmi se nejčastěji setkáte na plotech tenisových kurtů a jiných sportovišť. Mají za úkol jednak oddělovat jednotlivé plochy, a jednak chránit sportovce před větrem a slunečním zářením. Tato funkce je velice důležitá, jelikož sluneční paprsky obsahují nebezpečné UV záření, které stínící sítě spolehlivě pohltí.
Celý článek »

Sítě pro vaše soukromí …

Pokud přemýšlíte o vytvoření soukromí na své zahradě u domu, jsou k tomu velice vhodné stínící sítě. Mohou však posloužit nejen k zastínění plotu či jeho části, rovněž je můžete využít k ochraně soukromí vaší pergoly anebo třeba balkonu či terasy.
Celý článek »

Praktické využití plachet a sítí

Jak soukromníci, tak různé firmy potřebují zakrývací plachty k nejrůznějším účelům. Ať je to zakrytí palivového dřeva nebo auta u domu či chalupy, strojů a materiálu na dvoře průmyslových podniků, nebo velkých rozměrů, jako je náklad na železničním vagónu či nedokončená střecha na rozestavěném domě.
Celý článek »

Jak vybírat zakrývací plachtu

Výběr zakrývací plachty by měl vždy korespondovat s požadavky na její použití. Zakrývací plachty slouží k zakrytí malých i velkých ploch, k ochraně nejrůznějšího materiálu, předmětů, strojů, nebo také k oddělování prostor například ve výrobních halách, aby nedocházelo k úniku tepla aj.
Celý článek »

Stínící sítě

Stínící sítě se používají na ploty k vytvoření soukromí nebo u tenisových kurtů. Mají kromě zastínění a vytvoření soukromí na zahradě u domu i další skvělou vlastnost, kterou je ochrana před škodlivým UV zářením. Stínivost dosahuje až 90%, což je dáno použitím nejkvalitnějších PE vláken zelené barvy.
Celý článek »

Příprava auta na zimu

V naší nabídce najdete i plachty na auto, které jsou vhodné k ochraně vašeho automobilu jak v zimě, tak i v létě. Autoplachty vyrábíme tak, aby zakryly vždy celé auto. Jedině tak jej můžete před nepřízní počasí, ale i před prachem, smogem či před slunečními paprsky chránit po celý rok.
Celý článek »